توسکاوب سفارش طراحی سایت مشتریان را بصورت تیمی بررسی می‌کند و از تجربه متخصصان حوزه‌های مختلف وب استفاده می‌کند.

چرا داشتن یک سایت برای کسب و کار شما مهم است؟

بسیاری از مردم، قبل از اقدام به خرید، درباره آن محصول سرچ می‌کنند.

برای اینکه فروش محصولات و یا خدمات خود را افزایش دهید، باید تحلیل درستی از رفتار مشتریان داشته باشید. به عبارتی دیگر، باید بدانید که آن‌ها برای خرید محصول مورد نظرشان در کجا جستجو و از کجا خرید می‌کنند. امروزه، با توجه به سبک زندگی مردم، اکثر آن‌ها خریدشان را بصورت آنلاین انجام می‌دهند که قسمت اعظمی از این جستجوها در گوگل شکل می‌گیرد. پس شما با داشتن یک مغازه آنلاین، در معرض دید جمعیت بزرگی از مشتریان بالقوه قرار می‌گیرید.

داشتن سایت، نشانگر حرفه‌ای بودن بیزینس شماست.

داشتن یک سایت بیزینسی نمایانگر یک تیم مدیریت خوب است. به این معنی که صاحبین کسب‌وکار همه جوره به فکر برآورده کردن نیاز مشتریانشان هستند؛ چه بصورت فیزیکی چه بصورت آنلاین. بنابراین راه‌اندازی یک سایت خوب باعث جلب اعتماد مشتریان نسبت به شما شده و تبحر مدیریتی شما را به رخ می‌کشاند.

دسترسی مشتریان به محصولات و خدمات شما را آسان‌تر می‌کند.

داشتن وبسایت باعث می‌شود که مردم با یک جستجوی ساده از بیزینس شما در فضای وب شما را راحت پیدا کنند، درباره کسب‌وکارتان و محصولاتی که ارائه می‌دهید بیشتر بدانند و پاسخ سوالاتی را که ممکن است برایشان پیش آید را بیابند. اما اگر سایتی برای خودتان نداشته باشید، شانس دیده شدن شما فقط محدود به بازار سنتی می‌شود. پس به هیچ عنوان سفارش طراحی سایت خود را به تعویق نیندازید.

پل بین شما و مشتریان خارج از کشور است.

در بازاریابی به روش‌های سنتی، به ندرت پیش می‌آید تا افراد خارج از کشور فرصت شناختن برند شما و یا خرید از محصولات شما را داشته باشند (مگر اینکه قدمتی بیش از ده سال داشته باشید و یا اینکه مبالغ هنگفتی صرف تبلیغات کرده باشید). خوشبختانه، بیزینس‌هایی که سایت دارند، محدودیت مکانی ندارند و مردم از همه نقاط جهان به شما دسترسی مستقیم دارند.

نرخ بازگشت سرمایه شما را افزایش می‌دهد.

با توجه به مطالب گفته شده در قسمت قبل، با داشتن یک سایت خوب و سرمایه‌گذاری کمی که برای تبلیغات و شناساندن برند خود در فضای دیجیتال انجام می‌دهید (هزینه‌ی کمتر نسبت به تبلیغات سنتی)، نرخ فروشتان افزایش می‌یابد که این روند به گرفتن سود و همچنین بازگشت سرمایه‌تان منتج می‌شود.

یک روش بازاریابی مقرون به صرفه و تاثیرگذار است و برای کسب‌وکارتان ارزش‌آفرینی بلندمدت ایجاد می‌کند.

قسمت عالی ماجرا این است که وقتی شما برای راه‌اندازی یک سایت هزینه‌ای را صرف می‌کنید، این هزینه تنها یک بار خرج می‌شود اما وبسایت شما تا سالیان سال برقرار خواهد ماند. هرچقدر هم که برای تبلیغات در رسانه‌های مختلف از جمله روزنامه، بیلبورد، شبکه‌های اجتماعی و ... خرج کنید، نتایج مقطعی حاصل می‌شود اما وبسایت شما نه تنها تا هرزمان که بیزینس شما برقرار باشد، پابرجاست؛ بلکه با مرور زمان اعتبار بیشتری نیز کسب خواهد کرد.

پشتیبانی دائم از مشتریان را فراهم می‌کند.

یکی دیگر از مزیت‌های داشتن سایت این است که از این طریق به راحتی می‌توانید از مشتریان پشتیبانی کنید، در نتیجه خدمت‌رسانی و سرویس‌دهی شما افزایش می‌یابد و تاثیر مثبتی در روند برندسازی شما خواهد داشت. اگر از قبل پرسش و پاسخ‌های متداول را آماده کنید و یا فضایی را ایجاد کنید که در آن کاربران بتوانند تجربیاتشان را درباره محصول یا خدمات شما به اشتراک بگذارند، قدم بزرگی را در جهت حمایت از آن‌ها برداشته‌اید.

ویژگی های یک سایت خوب و موفق که در هنگام سفارش طراحی سایت باید بدانید

در ویدئوی زیر بطور خلاصه به 7 مورد از ویژگی‌های یک وبسایت خوب و موفق اشاره کرده‌ایم. بد نیست که کارفرمایان قبل از سفارش طراحی سایت با این ویژگی‌ها آشنایی داشته باشند تا استانداردها و معیارهای مناسبی برای طراحی سایت خود داشته باشند. برای دیدن ویدئوی کامل، به پیج توسکاوب در اینستاگرام سر بزنید.

سفارش طراحی انواع سایت

سفارش طراحی انواع سایت

کلیه پکیج‌های طراحی سایت به دو صورت انجام می‌گیرد

قیمت سفارش طراحی سایت توسکاوب

سوالات متداول